تماس بگیرید
منوی دسته بندی

قطعات بالابر قیمت و کیفیت 2024

قطعات بالابر - قطعات بالابر هیدرولیک

قطعات بالابر تشکیل شده از اجزای مختلفی است که در این مقاله، قصد داریم به صورت جامع و کامل به مفاهیم و کاربردهای قطعات بالابر بپردازیم. از قیمت قطعات بالابر هیدرولیک تا انواع و همچنین راهنمایی برای انتخاب و استفاده بهینه این قطعات، موردهای مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آشنایی با قطعات بالابر

قطعات بالابر هیدرولیک شامل چه چیز هایی می شود ؟ در این فصل به توضیح مفهوم و تعریف این قطعات، همچنین اجزای اصلی آنها می‌پردازیم. جک هیدرولیک، پاوریونیت، ریل آسانسوری ، الکترو موتور ، پمپ هیدرولیک ، شیرهیدرولیک ، کاراسلینک و … نحوه کارکرد این اجزا از موضوعات این قسمت خواهد بود.

مزایا و کاربردهای قطعات بالابر در تهران

تمامی قطعات بالابر در شرکت پارس بالابر در تهران تولید و مونتاژ می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر شما میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با کارشناسان ما قرار ملاقات هماهنگ کنید. از مزیت های بالابر تهران بازدید رایگان از محل پروژه است و پشتیبانی سریعتر نسبت به شهرستان های دیگر … اما برای استان های دیگر پشتیبانی آنلاین در دسترس هست و تمامی اپراتور های ما پاسخگوی شما هستند.

انواع مختلف قطعات بالابر هیدرولیک

از جک هیدرولیک تا پاوریونیت، این قسمت به بررسی انواع مختلف قطعات بالابر هیدرولیک و کاربردهای هر یک می‌پردازد. تفاوت‌ها و مزایا و معایب هر نوع از این ابزارها بیان می‌شود. یک از متعلقات مهم جک هیدرولیک بالابر است که در بازار دو نوع جک هیدرولیک موجود است :

  1. جک هیدرولیک پیستونیقطعات بالابر - پارس بالابر تهران

2. جک هیدرولیک شناور

3. پاوریونیتپاوریونیت - پارس بالابر تهران

4. سرجک بالابر

5. تابلو برق بالابر

در نهایت، سیستم کنترل بالابر( تابلو برق ) که معمولاً از یک برد و کلید ها تشکیل شده است، کنترل کلی عملکرد بالابر رو داره. این سیستم کنترل می تونه شامل دکمه ها، سوئیچ ها، سنسورها و … باشد که به دستگاه امکان پاسخگویی به دستورات کاربر و یا خودکار بودن در موقعیت های خاص رو می دهد.

راهنمایی برای انتخاب و استفاده از قطعات هیدرولیک

چه نکاتی باید در نظر گرفت تا قطعات مناسبی را انتخاب کنیم؟ اصول و راهنمایی‌های کلیدی برای استفاده بهینه از قطعات بالابر . اولین نکته ای باید در نظر داشته باشید در دسترس بودن و پاسخگو بودن شرکت است که مهمترین اصل خرید بالابر های هیدرولیک می باشد . نکته دوم اروپایی قطعات یا ایرانی بودن که بسته به بودجه کارفرما می تواند متغیر باشد . نکته سوم گارانتی دستگاه . برای استفاده بهتر هم شما نیاز به سرویس کاران ماهر دارید و یا مشاور باتجربه

ایمنی و تدابیر احتیاطی

اهمیت ایمنی در استفاده از قطعات بالابر هیدرولیک و تدابیر احتیاطی مورد نیاز برای جلوگیری از حوادث و نقصانات احتمالی بسیار مهم است که باید در نظر داشته باشید ، برای مثال ما در بالابر مغازه از قطعه سقوط اضطراری استفاده میکنیم و همچین از فشار شکن یا راپچروالو …

قیمت قطعات بالابر

به طور کلی، قطعات بالابر هیدرولیک با توجه به مارک و مدل، می‌توانند در رنج قیمت‌های مختلفی قرار بگیرند. برای دریافت قیمت دقیق و مطمئن، معمولاً تماس با تولیدکننده، فروشنده یا تأمین‌کننده مربوطه لازم است تا جزئیات دقیقتری ارائه شود.

نام قطعاتمشخصاتقیمت (تومن)
الکترو موتور1 با 3 فازتماس بگیرید
پمپ اسکرو یا ستیما ایتالیالیترتماس بگیرید
شیرهیدرولیک بلین آلمان2 یا 4 بوبینتماس بگیرید
جک هیدرولیک پیستونی50×60×70تماس بگیرید
مخزن روغن (پاوریونیت)40 لیتریتماس بگیرید
ریل T9 آسانسوریشاخه 5 متریتماس بگیرید
کاراسلینک شرکتیارتفاع 2 مترتماس بگیرید
سیم بکسلمتریتماس بگیرید
سرجک با فلکه گاورنربستگی به ابعاد کارتماس بگیرید

نتیجه گیری

با توجه به اهمیت و کاربرد گسترده لوازم بالابر ، می‌توان نتیجه گرفت که این وسایل به‌عنوان یکی از اجزای حیاتی در انواع صنایع و محیط‌های مختلف، ارزش بسیاری دارند. با توجه به خواسته شما ما می توانیم خواسته های شمارو خیلی دقیق و سریع برآورده کنیم، امکان بهره‌گیری بیشتر و بهتر از این قطعات را خواهید دید.

پرسش و پاسخ (FAQ)

پارس بالابر تهران وب‌سایت
بالابر های هیدرولیک بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *